Sektion Plåt & Byggnadstekniks styrelse

Ordförande:
Daniel Eriksson
Er-Jill Byggnadsplåt AB
Kalkylvägen 5, 435 33 Mölnlycke
Telefon: 031 - 361 42 91
Mobil: 0733 - 62 69 81
E-post: daniel@er-jill.se

Ledamöter:
Anders Dahlén
Grums Husplåt AB
Box 128, 664 23 Grums
Telefon: 0555-131 90
Mobil: 070 - 302 72 32
E-post: info@grumshusplat.se

Henry Svensson
Plåtexpressen AB
Vasagatan 7, 291 25 Kristianstad
Telefon: 044-31 31 72
Mobil: 0705-23 28 19
E-post: henry.svensson@platexpressen.se

Lars Lundberg
Plåtentreprenören Sverige AB
Rotemannavägen 29, 145 57 Norsborg
Mobil: 072-0080980
E-post: lundberg@plat.nu

Magnus Rahkola
Hala Byggplåtslageri AB
Hantverksvägen 2G, 954 33 Gammelstad
Telefon: 0920-254073
Mobil: 070-538 49 84
E-post: magnus@halabyggplat.se

Roger Nordvall
Nordvall Bleck & Plåt AB
Östra Kyrkogatan 6, 611 34 Nyköping
Mobil: 070-388 20 24
E-post: roger@nordvallbp.se

Johan Johansson
Wäxjö Plåt och Montage AB
Sandvägen 12, 352 45 Växjö
Telefon: 0470-34 98 88
Mobil: 0766-48 88 60
E-post: johan@wpmab.se


Vill du veta mer om Sektion Plåt & Byggnadsteknik? Kontakta:
Magnus Fredman, företagsrådgivare Plåt & Ventföretagen
magnus.fredman@pvforetagen.se
Telefon: 031-62 94 21
Mobil: 070-191 57 57
E-post: magnus.fredman@pvforetagen.se

Eller:
Hans Bergström, företagsrådgivare Plåt & Ventföretagen
Telefon: 090-71 82 65
Mobil:  070-322 07 70
E-post: hans.bergstrom@pvforetagen.se