Styrelse

Styrelsen 2017Förbundsstyrelsen, fotograferade i maj 2017. Från vänster: Daniel Larsson, Annika Olesen, Peter Andersson, Leif Pettersson, Patrik Rydberg, Stefan Gardell och Jörgen Rasmusson.
Vid fototillfället saknades Niclas Olsson.

KONTAKTUPPGIFTER

Jörgen Rasmusson
Ordförande AU
AB Lödde Plåt
Åkergränd 6, 226 60 Lund
Telefon: 046-32 00 46
Mobil: 076-644 61 00
E-post: jorgen@loddeplat.com


Leif Pettersson
Vice ordförande AU
Ahlins Plåt AB
Instrumentvägen 10, 126 53 Hägersten
Telefon: 08-30 85 67
Mobil: 070-315 40 80
E-post: leif.pettersson@ahlinsplat.se


Patrik Rydberg 
Ledamot AU
K.G Hjelmgrens Plåtslageri Eftr AB
Zinkgatan 4, 602 23 Norrköping
Telefon: 011-16 50 56
Mobil: 0708-33 82 48
E-post: patrik@kghjelmgrens.se


Annika Olesen
Ledamot
Perstorps Bleck - & Plåtslageri AB
Svetsaregatan 2 , 284 22 Perstorp
Telefon: 043-5779999
Mobil: 0709418550
E-post: annika@pbp.se


Daniel Larsson
Ledamot
Jannes Bleck & Plåt AB
Bleckvarugatan 4, 417 07 Göteborg
Telefon: 031-51 00 24
Mobil: 070-528 08 98
E-post: daniel@jannesplat.se


Peter Andersson
Ledamot
Hallands Vent &
Plåtentreprenader AB
Furuviksringen 23, 302 44 Halmstad
Telefon: 035-17 76 01
Mobil: 070-518 65 16
E-post: peter@hvp-uc.se


Stefan Gardell

Ledamot
AB Gardells Plåtslageri
Box 1148
621 22 Visby
Telefon: 0498-21 05 13
Mobil: 073-982 73 50  
E-post: stefan@gardellsplat.se


Niclas Ohlsson
Suppleant
CVC Cleanvent & Control i Skåne AB
Industrigatan 118 , 291 36 Kristianstad
Telefon: 044-127775
Mobil: 0708-77 75 76

E-post: niclas@cvc.se