Förbundsstyrelsen

Jörgen Rasmusson

Styrelseordförande, ordförande AU

046-32 00 46 , 076-644 61 00 jorgen@loddeplat.com

AB Lödde Plåt Åkergränd 6 226 60 Lund

Patrik Rydberg

Vice styrelseordförande, vice ordförande AU

011-16 50 56 , 070-833 82 48 patrik@kghjelmgrens.com

K.G Hjelmgrens Plåtslageri Eftr AB Zinkgatan 4 602 23 Norrköping

Leif Petterson

Ledamot i styrelsen, ledamot AU

08-30 85 67 , 070-315 40 80 leif.pettersson@ahlinsplat.se

Ahlins Plåt AB Instrumentvägen 10 126 53 Hägersten

Peter Andersson

Ledamot

035-17 76 01 , 070-518 65 16 peter@hvp-uc.se

Hallands Vent & Plåtentreprenader AB Furuviksringen 23 302 44 Halmstad

Stefan Gardell

Ledamot

0498-21 05 13 , 073-982 73 50 stefan@gardellsplat.se

AB Gardells Plåtslageri Box 1148 621 22 Visby

Niclas Ohlson

Ledamot

044-12 77 75 , 070-877 75 76 niclas@cvc.se

CVC Cleanvent & Control i Skåne AB Industrigatan 118 291 36 Kristianstad

Daniel Eriksson

Ledamot

031-82 60 00 , 073-362 69 81 daniel@er-jill.se

Er-Jill Byggnadsplåt AB Kalkylvägen 5 435 33 MÖLNLYCKE

Fredrik Lövgren

Suppleant

042-450 64 70 fredrik@flplat.se

FL Plåt AB Spannmålsgatan 10 267 76 Ekeby